Sporcu Sütyeni

Kadınların spor esnasında tercihettikleri bu sutyenler spor esnasında yoğun haraketlerde maksimum desteği sağlayıp daha konforlu bir spor geçirmek adına üretilmiştir. Markahit'te Orijinal Lescon sporcu sütyenleri ve Markahit sporcu sütyenleri listelenmektedir.

Sporcu Sütyeni Ne İşe Yarar?

Kadınların spor yaparken vazgeçilmezi olan bu sutyenler genellikle daha destekleyici olmayı hedefleyen, daha sıkı ve kalın kumaşlar kullanılarak yapılır. Spor yaparken veya yoğun fiziksel aktivite gösterirken, vücudunuzdaki hareketlerden dolayı sütyenlerinizin sıkı olması ve destek vermesi önemlidir. Bu sayede göğüsleriniz daha az sallanır ve rahatsızlık hissi azalır.

Sporcu Sutyeni Bedenleri Nelerdir?

Kadın Spoecuların kullandıkları sporcu sütyenleri, genellikle bedenlerine göre numaralandırılır. Bu sayede, her bir kullanıcının vücuduna uygun olarak en uygun sutyenleri seçmeleri mümkün olur. Sutyenlerin bedenleri, göğüs çevresine göre belirlenir. Örneğin, göğüs çevresi 32-34 cm olan bir kişi için "S" bedeninde bir sutyen seçebilir. Göğüs çevresi daha büyük olan bir kişi için ise "L" gibi bir beden tercih edebilir. Bu bedenler arasında inceltme ve genişletme seçenekleri de bulunur. Örneğin, "S" bedeninde bir sutyen arayan bir kişi, "M" seçeneğini de tercih edebilir. Sutyenlerin bedenleri, genellikle İngiliz bedenleri sistemine göre belirlenir. Bu sistemde, göğüs çevresine göre "S", "M", "L", "XL" gibi harfler kullanılır ve bu harfler, göğüs çevresinin büyüklüğüne göre değişir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR