MARKAHİT KİMDİR?

  • Online mağaza olarak 2011 yılında müşterilerine hizmete başlayan Markahit Spor Online Mağazasının Fiziki olarak ilk mağazası1999 yılında Hatay'da hizmete girmiştir. Hatay'da orijinal ürünlerin satıldığı ve Resmi Tedarikçi güvencesi ile müşterilerine güvenli bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

 

  • Markahit.com.tr, online alışveriş dünyasında öncü bir e-ticaret platformudur. Sunduğu geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine kaliteli ve orijinal ürünleri en uygun fiyatlarla sunma vizyonuyla hareket eden markamız, 24 yılı aşan deneyimiyle sektörde güvenilir bir isim haline gelmiştir.

 

 

  • Markahit Spor, yaklaşık 7000 çeşit ürünle ve Dünyaca ünlü markaların ürünleri ile %100 koşulsuz müşteri memnuniyetini hedef olarak görmektedir.

 

 

  • Kurumsal yapısı ve profesyonel ekibiyle öne çıkan Markahit.com.tr, özellikle ayakkabı kategorisindeki orijinal Puma, Nike, Adidas, Lotto, Lescon, U.S Polo Assn, Kinetix, Lumberjack, Hammer Jack, LTB Jeans gibi markalara ait ürünlerle dikkat çekmektedir. Ayrıca kadın giyim, erkek giyim, çocuk giyim, spor ekipmanları gibi geniş bir ürün yelpazesiyle müşterilerine zengin bir alışveriş deneyimi sunmaktadır.

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR